W grudniu 2019 nasza szkoła ogłosiła konkurs pt. „Plakat promujący szkołę”. Plakat mógł być wykonany w dowolnej technice graficznej, powinien zawierać podstawowe informacje teleadresowe Zespołu Szkół oraz prezentować oferowane kierunki kształcenia. Ponieważ ta grafika może być oficjalną reklamą naszej placówki, powinna być atrakcyjna wizualnie dla potencjalnych przyszłych uczniów naszej szkoły. Koordynator tego projektu- Pan Paweł Rzeźnik otrzymał łącznie dziewięć prac do weryfikacji. Szkolna komisja konkursowa oceniła i wybrała najciekawsze projekty, a zwycięzcy otrzymali od dyrekcji nagrody.

I miejsce: Marcin Stec (3E)

II miejsce: Mateusz Misina (4E)

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm