Pod koniec grudnia, do szkół uczestniczących w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Multitest 2019”,  jego organizator, warszawskie Centrum Edukacji Szkolnej, dostarczył  szczegółowe opracowanie wyników. Mikołaj Giec, który otrzymał dyplom laureata tego konkursu, został sklasyfikowany na wysokim, ósmym miejscu. Warto podkreślić, że w jego kategorii startowało aż 151 uczniów.

        Osiągnięcie  Mikołaja zostało docenione przez  dyrektor Zespołu Szkół, panią Lidię Gereło, która uroczyście wręczyła laureatowi dyplom oraz nagrodę. Pani dyrektor pogratulowała uczniowi imponującego wyniku, życzyła dalszych sukcesów  i podziękowała  za godne reprezentowanie szkoły. Opiekunem naukowym laureata była Magdalena Surdej. 

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm