„ Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą …”

 

        W dniu 07.01.2020 r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Polskiego Związku Niewidomych, Okręg Podkarpacki - Koło Powiatowe w Mielcu. Każde takie spotkanie daje osobom niewidomym i słabowidzącym możliwość bycia razem w grupie, która w pełni ich rozumie i akceptuje. Spotkanie styczniowe miało szczególny wymiar i pomimo trudności w poruszaniu się, podróżowaniu, każdy bardzo chciał być w tym dniu razem z innymi osobami, które podobnie patrzą na świat.

Uroczystość rozpoczęła się  przywitaniem wszystkich zebranych przez Panią  Agatę Pogoda - prezesa Koła oraz tradycyjną modlitwą prowadzona przez duszpasterza parafii NMP w Mielcu. W świąteczną atmosferę spotkania wprowadzili zebranych uczniowie z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego przepięknym przedstawieniem jasełkowym pt. „Turyści w Betlejem” oraz wspólnym kolędowaniem. Na spotkanie opłatkowe uczeń kl.3C Robert Rybak przyszedł z akordeonem, czym sprawił wiele radości uczestnikom spotkania, ponieważ przy akompaniamencie wszyscy chętnie śpiewali kolędy. Podczas spotkania młodzież wręczyła drobne upominki wykonane przez uczniów naszej szkoły w postaci świątecznych dekoracji (ozdobne choinki, bombki okolicznościowe).

       Prezes koła Pani Agata Pogoda podziękowała  uczniom  za wspaniały występ, wspólne kolędowanie i wsparcie, na które zawsze może liczyć. Opiekunami młodzieży były Panie Iwona Żola i Małgorzata Byrska we współpracy z inicjatorką akcji panią Alicją Rajchel.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm