FRYZURA NA ŚWIĘTA

        W dniu 17.12.2019 r. na terenie ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu zostały zorganizowanie warsztaty fryzjersko- kosmetyczne pod hasłem „Świat otwarty dla niewidomych i niedowidzących - Fryzura na święta”. Warsztaty przeznaczone były dla członków Polskiego Związku Niewidomych - Koło Powiatowe w Mielcu.

Celem warsztatów było zacieśnienie więzi między opiekunami i członkami Szkolnego Koła Wolontariacko – Profilaktycznego „Pomocna dłoń” - działającego przy ZS w Mielcu, a osobami zrzeszonymi w PZN, poprzez ułatwianie im włączenia się w nurt życia społecznego na każdym jego etapie oraz zrozumienie i zauważenie potrzeb innych w świecie, który bardziej potrzebuje empatii i tolerancji.
W ramach warsztatów, uczennice klas technikum usług fryzjerskich w ZS, zapoznały uczestników z informacjami na temat pielęgnacji włosów, dłoni i paznokci, wykonały zabiegi strzyżenia włosów i stylizowały fryzury. Był też manicure oraz parafinowa pielęgnacja dłoni. Koordynatorkami oraz prowadzącymi zajęcia były panie: Iwona Żola i Bogusława Furniotis we współpracy z pomysłodawczynią akcji - panią Alicją Rajchel.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm