Julia Totoń, uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego, awansowała do etapu wojewódzkiego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Temat pracy przygotowany przez mielczankę brzmiał: Od Homera do Tolkiena… i dalej. Fantasy i gatunkowe tradycje eposu. Drugi etap OLiJP odbędzie się 8 lutego 2020 r. w salach Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Organizatorem edukacyjnych zawodów jest Instytut Badań Literackich PAN w Warszawie, zaś za stronę prawno-finansową odpowiada Ministerstwo Edukacji Narodowej. Opiekunem finalistki był Dariusz Dudek.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Tutaj realizowany jest projekt:

MIELEC STAWIA NA ZAWODOWCÓW

***********************

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm