W dniu  4 grudnia 2019r. w naszej szkole odbył się I etap XXX edycji Olimpiady Teologii Katolickiej, Przemyśl 2020 pod hasłem „Dumni z Ewangelii i z Polski”.  Miło nam poinformować, że uczeń klasy 1a, Jakub Witaszek, zajął jedno z punktowanych miejsc i tym samym awansował do zawodów II stopnia zwanych etapem diecezjalnym. Serdecznie gratulujemy Jakubowi i życzymy powodzenia w następnym etapie. Opieka merytoryczna p. Bartosz Dulik oraz p. Małgorzata Byrska.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm