Tuż przed Mikołajem

czas w "Elektryku" szaleństw

Przedszkolaki u nas były,

z Czermina przybyły,

z Panią Grzelak Igą.

Czy zadowolone wyjdą?

Uczniowie Technikum Nr 4

pełne ręce pracy mieli.

No tak! Drodzy rodzice, jak jeszcze nie macie pomysłu, żeby napisać do Mikołaja, to dzieci Wam podpowiedzą. Moim zdaniem dobrze by było takie sterowane roboty? P. Kolb, nauczyciel mechatroniki wraz ze swoimi uczniami, może podpowiedzieć :) W tej pracowni zawsze brakuje czasu. Można też pomyśleć o wojsku i jego specjalistycznym sprzęcie do ćwiczeń. Takie atrakcje zapewnił dzieciom R. Gruszecki razem z klasą o profilu wojskowym. W pracowni fryzjerskiej I. Żola, nauczyciel fryzjerstwa zaproponowała wraz ze swoimi uczennicami, naszym gościom fryzurki do wykonania na wieczór wigilijny. Będą piękne. Piękne były też pierniki dekorowane masą cukrową oraz mazakami cukierniczymi. Te najpiękniejsze nie zdążyły na sesję zdjęciową. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i troski uczniów ZS we wspólnych warsztatach cukierniczych w pracowni gastronomicznej z A. Kusak. Czas Świąt to powroty do domu, ale są też tacy co podróżują po wspólnej kolacji. Z. Fijałkowska pokazała dzieciom jak wygląda pokój hotelowy, bo jeszcze nie wszyscy mieli okazję w takich mieszkać. Dziękujemy za tę cudną wizytę i zapraszamy na kolejne warsztaty i zapraszamy też pozostałych uczniów.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm