Mikołaj Giec, uczeń klasy 1Cg technikum mechatronicznego, został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Multitest 2019” zorganizowanego przez warszawskie Centrum Edukacji Szkolnej.      

Lingwistyczne zawody odbyły się 23 października br. Zadaniem uczestników było rozwiązanie  testu  składającego się z czterech części:  rozumienie tekstu pisanego, komunikacja i leksyka, gramatyka, wiedza o krajach anglojęzycznych. Do każdego konkursowego pytania przypisano cztery możliwości odpowiedzi. Trudność polegała na tym, że  poprawne mogły być dwie, trzy, jedna, wszystkie cztery bądź żadna z nich. Za dokonanie błędnego wyboru uczniowie otrzymywali punkty ujemne.  Materiał zawarty  w testach uwzględniał wymagania określone w programach nauczania zatwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.   

Opiekunem naukowym laureata jest Magdalena Surdej. 

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm