Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego należy do programu Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych, dzięki czemu mieleccy uczniowie mogą brać udział w projektach Ministerstwa Obrony Narodowej. Jednym z nich jest kampania Zostań Żołnierzem RP realizowana przez Agencję Mienia Wojskowego i wojskowe komendy uzupełnień. 13 listopada przedstawiciele sił zbrojnych spotkali się z uczniami klasy IV A technikum, aby zaprezentować ścieżki kariery i perspektywy rozwoju w wojsku. Prelegenci wskazywali na korzyści, jakie niesie służba wojskowa: stałość i pewność zatrudnienia, możliwość zdobycia wysoko specjalistycznych kwalifikacji oraz atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego. Po spotkaniu, szef lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego złożył na ręce dyrektor ZS, pani Lidii Gereło podziękowanie za udział szkoły w ministerialnym projekcie.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm