W październiku 2019r. biblioteka szkolna przystąpiła do ogólnopolskiej akcji czytelniczej portalu Czytaj.pl – „Upoluj swoją książkę”, organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki. Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. W 2019 roku akcja jest obecna aż w 21 miastach Polski, a także w 1305 szkłach ponadpodstawowych na terenie całego kraju. Po raz drugi akcja przekracza też na taką skalę granice państw – jej plakaty trafiły do 8 Miast Literatury UNESCO na całym świecie.

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na plakacie. Plakaty są wywieszone w bibliotece szkolnej i przed pokojem nauczycielskim.

Czytać i słuchać 12 bestsellerowych  książek za darmo można przez cały listopad, a użytkownicy otrzymają dodatkowe 7 dni na dokończenie rozpoczętych książek oraz 5 bezpłatnych e-zaproszeń dla znajomych, którzy chcieliby dołączyć do grona czytelników.

Organizatorzy akcji to: Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, i Woblink – największa w Polsce platforma z e-bookami.

Więcej informacji: https://akcja.czytajpl.pl/index.html#akcja

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm