31 października br. uczniowie klasy 1Cg uczestniczyli w wycieczce do Baranowa Sandomierskiego. Głównym punktem programu było zwiedzanie XVI-wiecznego zamku, uważanego za  perłę architektury renesansowej i nazywanego małym Wawelem. Uczniowie z uwagą wysłuchali prelekcji przewodnika na temat historii  magnackiej rezydencji, podziwiali arkadowy dziedziniec, secesyjną kaplicę oraz historyczne wnętrza zamku. Następnie   udali się  do  zlokalizowanej na terenie zamku   Restauracji Magnackiej, gdzie czekał na nich poczęstunek. Elegancki wystrój restauracji i  niepowtarzalny klimat zabytkowych wnętrz zrobiły na młodzieży ogromne wrażenie.  Integracja zespołu klasowego przebiegła w miłej i  kulturalnej atmosferze.  Wycieczkę zorganizowała  wychowawczyni klasy 1Cg, Magdalena Surdej, która sprawowała opiekę nad uczniami razem  z nauczycielką języka niemieckiego, Renatą Król.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm