Kadeci klasy 3A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z mieleckiego Elektryka wraz z wychowawcą Romanem Gruszeckim,  w dniu 30.10.2019 r. wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Mundurowa Pamięć” dla certyfikowanych klas mundurowych, zorganizowanej pod patronatem Dyrektora Biura Do Spraw Proobronnych przy Ministerstwie Obrony Narodowej Waldemara Zubka. Ideą akcji jest pamięć o polskich bohaterach.

Klasa wojskowa z Elektryka od lat sprawuje opiekę nad miejscem pochówku mieleckich bohaterów Armii Krajowej: Wojciecha Lisa ps ,,Mściciel” i Konstantego Kędziora ps ,,Dąb”, zamordowanych  30 stycznia 1948 r. , których groby znajdują się na mieleckiej starówce przy ul. Kościuszki. W związku ze zbliżającym się dniem 1 listopada, kadeci uporządkowali symboliczną mogiłę i zapalili biało czerwone znicze.

Chwała bohaterom. Cześć ich pamięci!

                                                                                  Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm