We wrześniu br.  Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego, we współpracy ze szkołami z Francji i Turcji,  przystąpił do realizacji kolejnego już międzynarodowego projektu w ramach programu eTwinning.  Tym razem uczniowie i nauczyciele ze szkół partnerskich pracować będą nad projektem zatytułowanym „ Water is Life – Woda to życie”. Celem przedsięwzięcia  jest podniesienie świadomości   na temat roli wody w życiu człowieka, promocja odpowiedzialnego korzystania z wody a także podniesienie  kompetencji językowych uczniów. Szkolnym koordynatorem projektu jest nauczycielka języka angielskiego, Magdalena Surdej. Wszystkie zadania projektowe wykonywane będą w języku  angielskim przez uczniów klasy 1Cg technikum mechatronicznego.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 97 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm