Aż troje uczniów Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu zostało nagrodzonych przez najwyższe władze powiatu mieleckiego podczas XIX edycji Konkursu <Komputer dla Najlepszego>. Na tegorocznej gali, która tradycyjnie już odbyła się w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury, elektryk reprezentowali: Katarzyna Soja – laureatka wielu konkursów literackich i naukowych na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim, posiadaczka indeksu na UJ i profesjonalnej umowy wydawniczej; Paweł Bryk – finalista konkursów z przedmiotów zawodowych, zdobywca indeksu na AGH oraz Karolina Pryga – laureatka i finalistka ogólnopolskich konkursów z języka angielskiego. Należy podkreślić, że wyróżnieni uczniowie legitymowali się też bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz wzorowym zachowaniem. Dodatkowo, Paweł Bryk, z racji wysokiej średniej ocen, znalazł się wśród najlepszych maturzystów powiatu typowanych do głównej nagrody – sprzętu komputerowego. Trójce laureatów oficjalnie towarzyszyła dyrektor Zespołu Szkół, pani Lidia Gereło. Swych podopiecznych oklaskiwali również rodzice, wychowawcy i opiekunowie.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm