Powódź, która dotknęła tereny powiatu mieleckiego, zmobilizowała do działań szereg służb mundurowych. Wśród nich znaleźli się także żołnierze z 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Liczna grupa wojskowych walczących ze skutkami żywiołu stacjonowała w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Terytorialsi, wśród których znaleźli się również absolwenci macierzystej klasy mundurowej, usuwali skutki podtopień i pomagali poszkodowanym mieszkańcom regionu. Na boisku sportowym elektryka zgromadzono też specjalistyczny sprzęt wojskowy, między innymi potężne pojazdy ciężarowe Jelcz. Żołnierze koszarowali w obiektach Zespołu Szkół aż do odwołania alarmu powodziowego.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 146 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm