4 czerwca 2019 r. na strzelnicy w Nisku odbyły się wojewódzkie zawody sportowo – obronne dla uczniów klas mundurowych, będące jednocześnie eliminacjami do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych – Żagań 2019. Mielec reprezentowali uczniowie klasy 2 A technikum elektronicznego o profilu wojskowym  Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego wraz z nauczycielem Romanem Gruszeckim.

Zawody rozegrano w 4 konkurencjach: strzelanie z karabinka 5,6 mm kbks, rzut granatem na odległość, pierwsza pomoc – ewakuacja rannych oraz marszobieg zespołowy na dystansie 5 km w terenie leśnym. W wyniku klasyfikacji łącznej uczniowie Elektryka zajęli V miejsce. W klasyfikacji indywidualnej w rzucie granatem III miejsce zajął Sebastian Słomba. Ministerstwo Obrony Narodowej reprezentowała pani Magdalena Rochnowska z-ca dyrektora Biura do Spraw Proobronnych.

                                                                                                Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 146 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm