„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ

wszystkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Flora Edwards

W roku szkolnym 2018/19 po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu uczestniczyli w zbiórce plastikowych nakrętek. Celem tegorocznej zbiórki była pomoc osobie niepełnosprawnej należącej do rodziny jednego z naszych uczniów. Końcowym efektem było zebranie kilkuset litrów nakrętek.

Symboliczne podziękowania dla uczniów  wraz z drobnymi upominkami  zostały wręczone przez dyrektora szkoły Lidię Gereło w dwóch terminach, dla maturzystów w dniu 26 kwietnia 2019 roku i dla pozostałych kas 17 maja 2019 roku. W zbiórce wzięli udział: Nikolas Skowron, Margarita Janeczko – Tucholska, Dawid Serafiński z klasy 4A, Żaneta Skoczylas z klasy 4E, Paweł Działo, Carmen Kowalska z klasy 4D, Patryk Lonczak z klasy 2A, Arkadiusz Gałat z klasy 3A, Jakub Głaz, Patryk Tęcza, Kamil Kufel z klasy 2C, Cyran Kamil z klasy 2E, Filip Zieliński, Kamil Socha z klasy 1A i absolutny rekordzista Jan Jeż z klasy 1C. Wszystkim uczestnikom zbiórki składamy podziękowanie za empatię i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była Marzanna Mazur - Witek

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm