20.03.2019r. uczniowie klasy I d (technik hotelarstwa) Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego    w Mielcu wraz z wychowawczynią - panią mgr Natalią Trelą  w ramach Dnia Przedsiębiorczości wybrali się do hotelu Iskierka Business & SPA znajdującego się w Mielcu.

Na początku w hotelu przywitała nas pani recepcjonistka pełniąca w tamtym czasie dyżur. Opowiedziała nam o kilku istotnych kwestiach związanych z pracą na recepcji . Po czym przekazała nas w ręce pana managera, który oprowadził nas po dalszej części hotelu.  Zwiedziliśmy salę konferencyjną,  kilka pokoi różnego typu,  a także SPA i restaurację. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją obiektu był  jednak  klub muzyczny - Onyx Club!

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali wszystkiego, o czym opowiadali nasi przewodnicy. Wszyscy byli zadowoleni z tak spędzonego dnia. Cieszymy się, że jako przyszli hotelarze mogliśmy poznać nieco bliżej  tą pracę. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestniczenia w wycieczce.

                                                                                                   Izabela Zielińska -  przewodnicząca klasy 1 D

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 140 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm