Już tradycyjnie Elektryk gościł nauczycieli szkół ponadpodstawowych powiatu mieleckiego  uczestniczących w 6 – godzinnych warsztatach stacjonarnych przygotowujących do realizacji programu  Moje Finanse, które dzięki uprzejmości pani Dyrektor  Lidii Gereło, odbyły się w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego  22 marca 2019 roku.

             Tegoroczny temat warsztatów  to „Formy i metody pracy z uczniami przy wprowadzaniu problematyki ubezpieczeń i praw konsumenta”

             Warsztaty poprowadziła pani Maria Lubojemska-Rejman – trener programu Moje Finanse.

             Program edukacji finansowej Moje Finanse ma charakter innowacyjny, realizowany z wykorzystaniem interaktywnych zasobów dydaktycznych zamieszczonych na platformie internetowej. Może być wykorzystany na lekcjach z podstaw przedsiębiorczości oraz podczas realizowania zagadnień ekonomicznych na przedmiotach zawodowych. Treści programu są zgodne z obowiązującą podstawą programową.

            Uczestnikami warsztatów byli mieleccy nauczyciele przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych i zawodowych reprezentujący: I LO, II LO, ZSE, ZSB, ZSCKR i ZS im. prof. Janusza Groszkowskiego. Gospodarzy reprezentowały panie: Anna Kilian, Zofia Fijałkowska i  Natalia Trela. Szkolenie zorganizowała pani Natalia Trela.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm