W grudniu 2018 Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego po raz drugi uczestniczył w konkursie „Projekt z klasą”. Nauczycielki Ewa Bożek oraz Dorota Kania – Pomykała przygotowały projekt edukacyjny : „Be a Soldier”, który brał udział w ogólnopolskim głosowaniu na najlepszy projekt. Dzięki zaangażowaniu całej szkoły, zarówno nauczycieli, jak i uczniów Zespołu Szkół, nasz projekt znalazł się wśród pięciu, które otrzymały grant 1000 zł na realizację. Był to najlepszy wynik w Mielcu, oraz jeden z lepszych w kraju. Gratulujemy zaangażowania w pracę z uczniami oraz nowatorskiego podejścia do nauczania w szkole.

W ogólnopolskim konkursie "Projekt z klasą", organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era, uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zgłaszają swoje pomysły na projekty edukacyjne i walczą o zdobycie grantów na ich realizację.Udział w konkursie to prestiż dla nauczycieli, uczniów klasy i szkoły, a także możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami z całego kraju, nauczenia się wielu nowych rzeczy i poczucia satysfakcji z realizacji celu. Jedna rzecz w konkursie „Projekt z klasą” pozostaje niezmienna:  apetyt na świetne pomysły! Poszukiwane i doceniane są ciekawe, oryginalne projekty o dowolnej tematyce, które w nietuzinkowy sposób są zaprezentowane i z radością potem realizowane.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 104 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm