Już 9 marca 2019r. mury „Elektryka” wypełnią się uzdolnioną  technicznie młodzieżą ze starszych klas szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów powiatu mieleckiego. Rywalizować będą o atrakcyjne nagrody, jakie corocznie zapewniają hojni sponsorzy Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „Elektro-Tech”. Konkurs od siedmiu lat cieszy się ogromną popularnością i przyciąga tłumy uczestników. Do pierwszego etapu, jaki został przeprowadzony 23 stycznia br., przystąpiło 75 gimnazjalistów oraz 127 uczniów szkół podstawowych, w 15 macierzystych placówkach z Mielca i okolic. Spośród 202 uczestników szkolnego etapu konkursu wyłoniono 45 finalistów, którzy w dniu 9 marca zawalczą o tytuł  laureata oraz cenne nagrody. Ciekawa forma konkursu przewiduje nie tylko rozwiązywanie testu  z zakresu przedmiotów ścisłych i technicznych, ale również wykonanie zadań praktycznych dotyczących montażu i uruchomienia układu elektronicznego.

Celem konkursu „Elektro-Tech”  jest popularyzacja szeroko rozumianej wiedzy technicznej, zarówno w zakresie teoretycznym jak i praktycznym. Młodzież będzie miała również okazję zobaczyć prezentację sprzętu w klasopracowniach mechatronicznych, teleinformatycznych czy fryzjerskich, a także uczestniczyć w atrakcjach corocznie przygotowywanych przez Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego. Każdy uczestnik finałowych zmagań otrzyma upominek, a na laureatów czekają cenne i atrakcyjne nagrody.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 104 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm