,,Wieczorowa Fryzura Awangardowa z elementami warkocza”-  pod takim hasłem w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbył się Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski dla Uczniów kierunku kształcenia „Technik Usług Fryzjerskich” pod patronatem prezydenta miasta Tarnobrzega Pana Dariusza Bożka.  05 lutego 2019 roku odbyła się czwarta edycja konkursu fryzjerskiego, w której  udział wzięło 26 uczniów klas technikalnych z terenu województwa podkarpackiego.  O mistrzowski  tytuł walczyła młodzież z Krosna, Jasła, Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Weryni, Trzciany, Janowa Lubelskiego, Stalowej Woli, Jeżowego i Mielca.

Naszą szkołę – ZS im. prof. J Groszkowskiego  reprezentowały uczennice klasy IIIE Technikum Usług Fryzjerskich : Dunaj Klaudia wraz z modelką Marceliną Kubat oraz Moździerz Natalia                 z modelką Wiolettą Moździerz (klasa I M SB) i  opiekunem Panią Teresą Szczepańską.

 Efekty pracy młodzieży oceniało fachowe jury, w składzie Bożena Ogórek i Piotr Przywara (mistrzowie fryzjerstwa) oraz Kateryna Korolova, Mistrzyni Świata we Fryzjerstwie, laureatka Mistrzostw Europy, Mistrzyni Ukrainy oraz założycielka Szkoły Fryzjerskiej we Lwowie. Punktacji podlegała spójność fryzury z makijażem, kreacją i dodatkami  zgodnie  z aktualnymi trendami mody oraz  artyzm, kreatywność w tworzeniu fryzury,  a także prezentacja ustna dzieła.
Nagrody i dyplomy  z uznaniem pracy twórczej  młodzieży TUF i ich opiekunom -nauczycielom wręczył zastępca Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pan Tomasz Krawczuk.                                                                                                   Jury  wyraziło podziw  dla wszystkich uczestników Konkursu za pomysłowość i oryginalność wykonanych fryzur.  Wszystkim uczestnikom życzono kontynuowania zainteresowań fryzjerskich.

Adepci fryzjerstwa mogli również podziwiać Mistrzynię Świata w autorskim pokazie ,,Fryzury wieczorowej” bowiem Kateryna Korolowa zaprezentowała swoje umiejętności w pokazie szybkiej, lekkiej techniki żeberkowej układania pasm włosów, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm