Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

Karolina Pryga, uczennica klasy 4D technikum hotelarskiego,  zakwalifikowała się do II etapu XV Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się marcu br. w siedzibie organizatora -  Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej   w Bielsku-Białej.  Olimpiada skierowana jest do młodzieży, która w bieżącym roku szkolnym   kształci się w ostatniej lub przedostatniej klasie programowo najwyższej dla danego typu szkoły średniej. Pierwszy etap obejmował test pisemny, w którym uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.  Do drugiego etapu  międzynarodowych zmagań zakwalifikowano  uczestników, którzy  osiągnęli próg punktowy ustalony przez komisję konkursową po ocenie prac.  Opiekunem naukowym Karoliny jest Magdalena Surdej.

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373912
   

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm