Dnia 4. stycznia 2019 roku uczniowie klasy IV B Marcin Adamczyk, Seweryn Graniczka i Dominik Kapinos wzięli udział w XXI edycji zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA". Konkurs odbył się w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie i stanowił II etap rywalizacji. Aby w nim uczestniczyć nasi uczniowie musieli wcześniej przejść przez I etap, który odbył się 7. listopada w "Elektryku". Oprócz zwycięskiej trójki, startującej w grupie teleinformatycznej w zawodach I stopnia uczestniczyli również inni uczniowie klas III i IV technikum, odpowiednio w sekcjach elektrycznej, elektronicznej i teleinformatycznej. W wyjeździe do Rzeszowa naszym uczniom towarzyszył opiekun grupy teleinformatycznej, pan Wojciech Walat.

W chwili obecnej czekamy na ogłoszenie wyników etapu okręgowego, trzymamy kciuki i życzymy awansu do kolejnego, centralnego etapu Olimpiady, zaplanowanego na marzec tego roku.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm