,,Strzyżenie fryzur męskich’’ dla chętnych uczennic Technikum Usług Fryzjerskich klas I – III oraz Kl.I  Szkoły Branżowej I Stopnia .  Kurs poprowadziła  Mistrz Fryzjerstwa Pani Maria Ochał właścicielka ,,Salonu Stylizacji Fryzur Damsko-Męskich” z Sędziszowa Małopolskiego.

Wykonała strzyżenie klasyczne męskie i strzyżenie półdługie z wykorzystaniem różnych profesjonalnych narzędzi i aparatów fryzjerskich do strzyżenia np.  nożyczki modelujące,  brzytwę, maszynkę akumulatorową, maszynkę konturówkę, trymer. Wykonując fryzurę męską pokazała kilka technik strzyżenia włosów a przede wszystkim technikę cieniowania włosów. Uczennice miały możliwość ćwiczeń technik strzyżenia z Mistrzem.  Kurs strzyżenia męskiego cieszył się dużym zainteresowaniem Uczennic i zachęcił do dalszej organizacji podobnych kursów kształcenia praktycznego. Organizatorami Kursu Strzyżenia Męskiego są:  Pani Teresa Szczepańska, Pani Marzena Roczniak i Pani Iwona Żola.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm