W dniu 8 grudnia 2018 r  w Zespole Szkół im prof. J Groszkowskiego w ramach innowacji pedagogicznej ,, Kosmetyka pielęgnacyjna i estetyczna” odbyły się profesjonalne

       Warsztaty Kosmetyczne i Wizażowe  Firmy Golden Rosse dla uczniów Technikum Usług Fryzjerskich . Warsztaty o tematyce : ”Makijaż wieczorowy i ślubny”   przeprowadziła wizażystka Pani Anna Padiasek  , zaś warsztaty „Henna brwi i rzęs” przeprowadziła wizażystka Pani  Dorota Krzych .

        Panie wizażystki : mgr Anna Padiasek i mgr Dorota Krzych – przedstawiły krótką historię firmy, zapoznały z bogatą gamą kosmetyków , ich  składnikami  i zastosowaniem. Udzieliły profesjonalnych porad z zakresu pielęgnacji skóry, indywidualnego doboru kosmetyków do potrzeb i rodzaju skóry a także rodzaju makijażu i typu urody.

       W części praktycznej  Pani mgr Ania szczegółowo omówiła i zaprezentowała sztukę makijażu wieczorowego, oraz makijażu ślubnego – potęgę kobiecości,  dobór kolorystyczny podkładu, pudru, różu, pomadki, prawidłowy demakijaż.  Pani mgr Dorota omówiła rodzaje henny, jej przygotowanie i wykonanie wraz z regulacją brwi.

        Modelką makijażu wieczorowego była Joanna Szarek z kl. III E, modelką makijażu ślubnego była Marcelina Jeż z kl. III E. Organizatorami warsztatów były nauczycielki przedmiotów zawodowych z fryzjerstwa : Pani Teresa Szczepańska, Pani Marzena Roczniak i Pani Iwona Żola.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm