Szkolny Zespól projektu „W stronę dojrzałości” w składzie: Martyna Węglarz, Dominika Pipała oraz Kinga Turosz zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu konkursu „ Dojrzała Dorosłość”, który odbył się 13 grudnia 2018 roku w Przemyślu. W olimpiadzie oprócz naszej szkoły wzięli udział uczniowie szkół z Dynowa, Trzciany oraz 4 szkół  z Przemyśla. Uczennica Kinga Turosz z klasy II d  po dogrywce zdobyła II miejsce.

Kolejnym wydarzeniem w zmaganiach wojewódzkich był udział naszej młodzieży w debacie. Nasz zespół stanowili: Natalia Tylutka, Wiktoria Beltramini Wiktoria Sanecka, Klaudia Hasek, z  klasy IId oraz Maksymilian Duszkiewicz i Szymon Działo z  klasy II a. Wszyscy uczestnicy debaty otrzymali atrakcyjne nagrody: powerbanki, słuchawki bezprzewodowe oraz głośniki. Szkoła za udział w projekcie tj. przeprowadzenie 25 zajęć z tematyki projektu oraz prezentacje z wybranych tematów otrzymała urządzenia wielofunkcyjne. Uczestnikom dziękujemy za udział w wydarzeniu. Wszyscy mogli się przekonać, że zajęcia wdż są potrzebne i mogą być atrakcyjne. Koordynatorem projektu i realizatorem wszystkich działań była Beata Gruszecka nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm