Katarzyna Soja (kl. IV TE) została laureatką XIX Krośnieńskiego Konkursu Literackiego. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej gali zorganizowanej 18 grudnia w siedzibie Biblioteki Publicznej w Krośnie. Na tegoroczną edycję zawodów wpłynęło 109 prac prozatorskich i poetyckich napisanych przez 72 autorów z terenu Polski południowej. Decyzją jury drugą nagrodę w grupie wiekowej uczniów szkół średnich przyznano reprezentantce mieleckiego elektryka za opowiadanie „Cukierek”. Warto podkreślić, że jest to drugie z rzędu wyróżnienie w tym konkursie – w ubiegłym roku praca Kasi zdobyła trzecie miejsce. Opiekunem laureatki był Dariusz Dudek.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm