„A kto wie, czy za rogiem
Nie stoją Anioł z Bogiem? 
I warto mieć marzenia 
Doczekać ich spełnienia. „

(De Su „Kto wie”)

Kolejny raz Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu przygotował stoisko wystawiennicze na Jarmark Bożonarodzeniowy, który cyklicznie organizuje Starostwo Powiatowe. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym jarmark odbył się na Rynku w starej części miasta. Organizatorzy pobili ubiegłoroczny rekord ilości wystawców, których w tym roku zgłosiło się przeszło siedemdziesięciu.

Asortyment sprzedawanych przedmiotów był bardzo duży od wypieków, przez ozdoby, wyroby wędliniarskie, po żywe choinki. Dopisała nam również pogoda witając nas w niedzielny poranek świeżym śniegiem. Na stoisku szkolnym prezentowane były ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów szkoły, choinki z piernika, rogaliki. Jak co roku odwiedzających nasze stoisko częstowaliśmy ciasteczkami, które upiekli uczniowie klas hotelarskich wraz z opiekującą się nimi panią Zofią Fijałkowską. Wśród odwiedzających był pan Robert Strusiński absolwent „Elektryka”, który jest twórcą hymnu naszej szkoły.

Stoisko szkolne obsługiwali uczniowie Miłosz Krużel i Nikolas Skowron z klasy 4A, Jakub Głaz, Paweł Wiech, Tomasz Kubisztal i Szymon Kierepka z klasy 2C, Alicja Król i Paulina Łączak z klasy 3D, Wiktoria Bartkowicz, Laura Michoń i Sylwia Pisarczyk z klasy 3A, Szymon Skrzyniarz, Kamil Socha, Kamil Obara, Oskar Posłuszny, Szymon Klimczak i Michał Drabik z klasy 1A, Ewelina Blicharz, Kamila Kalita, Patrycja Gakan i Jagoda Puła z klasy 1D oraz Natalia Tylutka z klasy 2D. Dziękujemy uczniom i wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w tym dniu.

W trakcie jarmarku uczniami opiekowały się Zofia Fijałkowska, Teresa Szczepańska, Iwona Żola, Marzena Roczniak i Marzanna Mazur – Witek.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm