Szkoła okiem kamery

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” w Rymanowie zorganizowało 28.10.2018 r. (niedziela) Ogólnopolskie Zawody (Mistrzostwa Polski Towarzystw Gimnastycznych ,,Sokół”) w biathlonie letnim i strzelectwie sportowym. W zawodach udział wzięło blisko stu młodych, dziewcząt i chłopców z kilkunastu Gniazd Sokolich. Duży sukces odnieśli w nich kadeci z klas mundurowych z  Elektryka, reprezentujący PTG ,,Sokół 1893” w Mielcu.

Drużyna chłopców okazała się najlepsza w klasyfikacji indywidualnej w strzelectwie kulowym z karabinka kbks (Miłosz Kilian – 1miejsce, Miłosz Krużel – 3) oraz najlepsza w klasyfikacji drużynowej. Dziewczęta drużynowo w strzelectwie zajęły 4 miejsce. W biathlonie letnim (bieg i strzelanie)dziewczęta i chłopcy uplasowali się na czwartym miejscu. W klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców mielecki ,,Sokół” uplasował się na wysokim 3 miejscu. Opiekunem uczniów był ich nauczyciel, instruktor strzelectwa sportowego - Roman Gruszecki.

Sebastian Dolot.

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.