Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, dnia 17.10.2018 r. w Pałacyku Oborskich na mieleckiej starówce, odbył się wykład ,,Kapelani Wojska Polskiego w dziele odzyskania niepodległości” autorstwa  Bogusława Szwedo – dziennikarza, pasjonata historii, założyciela i prezesa Radia Leliwa z siedzibą w Tarnobrzegu. Bogusław Szwedo prezentował i omawiał w nim zasługi Kapelanów Wojska Polskiego na podstawie napisanej przez siebie książki pt. ‘’Zawsze w pierwszej linii. Kapłani odznaczeni Orderem Virtuti Militari 1914-1921 i 1939-1945”. W tej lekcji historii  uczestniczyli zaproszeni przez dyrektora Muzeum Regionalnego w Mielcu Jerzego Skrzypczaka uczniowie klasy 2A technikum elektronicznego o profilu wojskowym z Elektryka z wychowawcą Romanem Gruszeckim.

                                                                                    Zdjęcia i tekst: Roman Gruszecki

   

Galeria - "Elektryk"

 

Wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane w trakcie kształcenia zawodowego uczniów naszej szkoły.

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 72 dni
   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm