W dniu 13 października 2018 r. w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbyła się III edycja jedynych na Podkarpaciu Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Expo, podczas których uczennica klasy IVE, Natalia Krępa otrzymała wyróżnienie w konkursie manicure hybrydowe „Trendy 2018” .

        Oprócz Natalii naszą szkołę reprezentowały: w konkursie „Makijaż awangardowy, wieczorowy, ślubny” -  Oliwia Woyterska  z klasy II B, a w konkursie fryzjerskim „Upięcia wieczorowe, awangardowe” - Marcelina Jeż, z klasy III E.

        Za przygotowanie stanowiska i uczennic do konkursu odpowiedzialne były Panie: Iwona Żola, Teresa Szczepańska, a za techniczną obsługę i  opiekę nad uczestnikami wycieczki  Pan Robert Gancarczyk.

       Targi Beauty Expo to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z fryzjerstwem i kosmetyką, a także wszystkich miłośników pielęgnacji oraz wizażu.  Ideą Targów było łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz rozwijaniem swoich pasji. Podczas III edycji zostały zaprezentowane m.in.:  aktualne trendy w dziedzinie makijażu, manicure, fryzjerstwa i pielęgnacji,  nowinki kosmetyczno - fryzjerskie, produkty, zabiegi które kreują nowe trendy i inspirują branżę Beauty.

       Targi Fryzjersko -  Kosmetyczne to bogate źródło inspiracji i świetna okazja do zdobycia cennych, a także unikalnych informacji. Tutaj można było zakupić  profesjonalne oraz niszowe kosmetyki, które nie są dostępne na lokalnym rynku.

       W programie targów odbyła się  Konferencja pt.: ,,Pełna wdzięku”,  oraz szereg prelekcji. M.in.: „Wpływ diety na naszą cerę”, „Skutecznie w Beauty Biznesie”, „Moda czy własny styl?  „Zostań swoim własnym stylistą”, „Współczesne podejście do barwy w wizerunku- analiza kolorystyczna”, „Wizażysta – zawód, pasja czy styl życia?”, „ Jak zacząć, jak pracować, aby osiągnąć sukces”.

      Targi Beauty Expo to wydarzenie, podczas którego, promowaliśmy naszą szkołę. Na stanowiskach uczniowie klasy II A - mundurowej opowiadali o kierunkach kształcenia a uczennice klasy IV E, wykonywały fryzury, makijaż i manicure oraz miały możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami, pracownikami hurtowni, osobami odpowiedzialnymi za kształtowanie trendów urody oraz osobami odwiedzającymi targi.

       Uwieńczeniem wydarzenia był pokaz mody jesienno-zimowej z kolekcji Anety Kręglickiej w wykonaniu modelek biorących udział w konkursach.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 17 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm