21 września br. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół wzięli udział w Jubileuszowej XXX   Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów   do Częstochowy. W samo południe  młodzież udała się do   Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, gdzie uczestniczyła   we mszy św.  Modlitwie przewodniczył biskup Stanisław Salaterski.   Pielgrzymkę zakończyła  Droga Krzyżowa  na Wałach Jasnogórskich. Oprawę liturgii mszy św. i Drogę Krzyżową przygotowała młodzież dekanatu Mielec-Północ wraz z duszpasterzami.  Opiekę nad uczniami ZS sprawowali katecheci: Małgorzata Byrska i ks. Janusz  Lelito oraz wychowawcy klas maturalnych: Anna Batko, Ewa Bożek i Magdalena Surdej.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm