Konkurs fryzjerski w Elektryku

        W miniony wtorek, 12 czerwca 2018r. w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu po raz drugi, odbył się Szkolny Konkurs Fryzjerski „Fryzura ślubna”. Uczniowie szkoły sprawdzili nie tylko swoje rzemieślnicze umiejętności, ale także swoją kreatywność.

        Konkurs, organizowany przez szkołę, cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest okazją do sprawdzenia poziomu zawodowego wykształcenia, ale także wyjątkowym momentem, w którym uczniowie szkoły zawodowowej i technikum mogą, tworząc fryzury, dać upust swojej wyobraźni i rozwijać zainteresowania.

        Szkolny Konkurs Fryzjerski „Fryzura ślubna” przygotowany przez nauczycieli przedmiotów fryzjerskich- panią Teresę Szczepańską, Iwonę Żola i Marzenę Roczniak . Skierowany był do uczniów klas fryzjerskich z Zespołu Szkół. W rywalizacji wzięło udział 23 uczestników. Prace konkursowe uczestników oceniało jury, w składzie: Pani Ewelina Jaroń, Zofia Fijałkowska, Lucyna Rybak, Dorota Targosz, Pan Robert Gancarczyk, po obradach, wyłoniło zwycięzców.

I miejsce - Klaudia Dunaj     z klasy II E technik usług fryzjerskich

II miejsce - MartynaWoskowicz      z klasy I M Szkoła Branżowa

III miejsce -  Monika Bogdan   z klasy II E technik usług fryzjerskich

Wyróżnienie - Tomasz Kędzior z klasy III M Szkoła Zawodowa

Nagroda Publiczności - Marzena Setera z klasy I M szkoła Branżowa

        Tegoroczna edycja konkursu, przebiegająca pod hasłem „Fryzura ślubna”, któremu towarzyszyło motto „Prawdziwe piękno jest odbiciem duszy”, przyniosła piękne i zaskakujące kreacje. Warto dodać, że uczennice - przygotowując konkursowy projekt – musiały wziąć pod uwagę nie tylko fryzurę, ale także stylizację modelki. Wachlarz inspiracji był niezwykle szeroki..

        Fundatorami tegorocznych nagród były firmy: „Dyrektor Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu, AFK Gorlice, Fale, Loki, Koki oddział w Tarnowie także nauczyciele przedmiotów zawodowych.

        Dzięki konkursowi, organizowanemu przez szkołę, nie tylko branża fryzjerska może przekonać się, że solidne rzemiosło dzieli cienka granica od sztuki. Spora część konkursowych kreacji, nie tracąc na funkcjonalności, przypominała misternie przygotowane rzeźby.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy 

               i zapraszamy na kolejną edycję konkursu!

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 41 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm