Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

Wyjazd młodzieży z Elektryka do Teatru Bagatela

        Zgodnie ze szkolna tradycją -  grupa sympatyków teatru wybrała się wiosną na wycieczkę do Krakowa. Wyjazd zorganizowała pani Lucyna Maryniak. Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie Małgorzata Barnaś, Halina Bednarz, Małgorzata Wydrzyńska.

        Celem wycieczki był udział młodzieży w spektaklu teatralnym pod tytułem „Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone”. Przedstawienie wyreżyserował Paweł Pitera. W rolach głównych wystąpili m.in. Marek Kałużynski, Michał Kościuk, Katarzyna Litwin, Magdalena Walach. Młodzież świetnie bawiła się, oglądając spektakl. Wydarzenia trzymały w napięciu. Wszyscy z uwagą śledzili perypetie bohaterów. Ciekawostką jest, że sztuka została  wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową nagrodą Tony Award.  Bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną.

        Resztę dnia uczniowie spędzali, zwiedzając Wawel i spacerując po mieście. Odwiedzano miejsca znane, które ciągle czymś zaskakują i do których wszyscy z przyjemnością wracają.

         Kolejny wyjazd do teatru planujemy już w nowym roku szkolnym.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251821
   

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm