Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

Karolina Pryga, uczennica klasy 3D technikum hotelarskiego, znalazła się w elitarnym gronie   dziesięciu nagrodzonych uczestników ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego  Great Poles   ( Wielcy Polacy ).

Konkurs  został zorganizowany przez British Alumni Society - Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich , Young Talent Management  i Oxford University Press. Polegał na wyszukaniu i opisaniu w języku angielskim  niezwykłej osoby narodowości polskiej lub polskiego pochodzenia, która wywarła znaczący wpływ na świat. Zadaniem uczestników było wyjaśnienie i uzasadnienie, dlaczego warto tę osobę włączyć do wyróżnionej grupy Wielkich Polaków.   Esej Karoliny,  poświęcony  zapomnianemu wynalazcy, Janowi Szczepanikowi, okazał  się jednym z najlepszych w kraju  i został zakwalifikowany do ścisłego finału. Warto podkreślić, że  zostanie opublikowany na stronie internetowej www.greatpoles.pl oraz  w Gazecie  - Dziennik Polonii w Kanadzie

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 9 czerwca br. podczas uroczystej gali     w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Organizatorzy zaprosili autorów najwyżej ocenionych prac oraz ich opiekunów. Karolina uczestniczyła w gali wraz z nauczycielką języka angielskiego, Magdaleną Surdej, pod kierunkiem której pisała pracę konkursową.    

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373814
   

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm