Dnia 18.11.2010 odbyło się w Zespole Szkół przedstawienie teatralne w języku niemieckim Pt. „Schneewittchen – Królewna Śnieżka”.Było to już kolejne przedstawienie teatralne, które propaguje naukę języka niemieckiego wśród uczniów naszej szkoły. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy III F pod kierownictwem mgr E. Bożek. Należy również wspomnieć, że uczniowie klasy IV B wzięli aktywny udział w wykonaniu pięknych dekoracji.

Nauka tekstu, przygotowanie strojów i wykonanie dekoracji wymagało dużego zaangażowania i samozaparcia ze strony uczniów. Dwumiesięczne przygotowania zaowocowały wspaniałym występem i uznaniem ze strony nauczycieli oraz licznie zgromadzonej publiczności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3194972
   

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm