Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

           Przed wyborem szkoły już niedługo staną uczniowie trzecich klas gimnazjów. Za kilka tygodni otrzymają świadectwa ukończenia szkoły, ale już teraz zastanawiają się nad ostatecznym wyborem szkoły, w której będą kontynuować naukę.
24 kwietnia odbyły się w Zespole Szkół „Dni Otwarte” podczas których można było zwiedzić budynek szkoły, poznać nauczycieli czy porozmawiać z uczniami, dowiedzieć się, jakie są planowane profile klas, czy są przewidziane dodatkowe egzaminy, a także z których przedmiotów oceny będą brane pod uwagę podczas rekrutacji do danej klasy. Zgromadzoną młodzież gimnazjów powitał dyrektor szkoły Zbigniew Witek. Przedstawił on ofertę edukacyjną szkoły a następnie młodzież  „Elektryka„ wystąpiła w krótkim programie artystycznym.
         Podczas „Dni otwartych” gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, brać udział w wokalnym i instrumentalnym pokazie szkolnych talentów, poczęstować się szkolnymi wypiekami a także być świadkiem „Wojskowych manewrów Elektryka” –  czyli pokazy sztuk walki wręcz oraz musztra szkolna na dziedzińcu szkoły. Elektryk pokazał też świetnie wyposażone pracownie, osiągnięcia najlepszych uczniów oraz wiele innych atrakcji.
           W bibliotece szkolnej czekały na nich „Kroniki Elektryka” , gazetka „Elektryk”, Quiz czytelniczy oraz wystawa „Z dziejów szkoły”.

Nad przygotowaniami i przebiegiem „Dni Otwartych” czuwali Ewa Bożek oraz:

Biblioteka: Dorota Targosz i Ala Rajchel

Klasopracownia urządzeń i systemów mechatronicznych :Robert Gancarczyk

Klasopracownia mechatroniczna: Paweł Kolb

Klasopracownia teleinformatyczna :Wojciech Walat

Klasopracownia fryzjerstwa: Iwona Żola i Teresa Szczepańska

Klasopracownia hotelarstwa :Zofia Fijałkowska

Barmaństwo:Agnieszka Kusak

Sala gimnastyczna, klasy wojskowe: Hubert Kardyś i Roman Gruszecki

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251811
   

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm