Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

W dniach 23-27 kwietnia odbyły się na terenie Hannover Exhibition Grounds Targi Nannover Messe 2018. Hannover Messe są to targi technologii, innowacji i automatyki.Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. W tym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy.

Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów. W tym roku głównymi hasłami targów były

  • Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji
  • Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne
  • Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii
  • Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych
  • Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologi

Szefowie i managerowie różnej wielkości firm przybywają na HANNOVER MESSE aby być na bieżąco z aktualnymi trendami w dziedzinach takich jak digitalizacja, przemysł 4.0 i zintegrowane systemy energetyczne. Również Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego miał okazję uczestniczyć w tak prestiżowej imprezie międzynarodowej. Dzięki uprzejmości i owocnej współpracy z firmą LENZE Polska nauczycielka Zespołu Szkół Ewa Bożek reprezentowała szkołę poza jej granicami, aktywnie biorąc udział w Targach Hannover Messe. Firma LENZE jest operującym na całym świecie specjalistą w zakresie Motion Centric Automation, oferuje produkty, koncepcje napędów, kompletne systemy automatyzacji oraz usługi i narzędzia inżynieryjne bezpośrednio od jednego producenta. Branże te ściśle współgrają z profilem nauczania naszej szkoły. Celem wizyty było nawiązanie kontaktów z firmami oraz instytucjami, z którymi można będzie przeprowadzić wspólne projekty edukacyjne dające naszej młodzieży możliwość rozwoju i kontaktu z najnowszą technologią.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3304082
   

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm