„I co dalej Gimnazjalisto?”

W dniu 26.04.2018 r.  nauczyciele naszej szkoły wraz z młodzieżą Elektryka przygotowali stanowisko edukacyjne dla młodzieży z powiatu mieleckiego.

Celem udziału w targach było umożliwienie uczniom szkół gimnazjalnych i ich rodzicom osiągnięcia takiego stopnia wiedzy na temat pełnej oferty naszej szkoły, która umożliwi podjęcie trafnej decyzji w wyborze kierunku kształcenia w Elektryku. Tegoroczne targi EDUKACYJNE zgromadziły wystawców z całego regionu - szkoły i inne instytucje różnego szczebla. W ciągu dnia targowego wystawcy zaprezentowali swoje oferty blisko kilkuset   zwiedzającym. Jak co roku ekspozycji towarzyszył niezwykle bogaty program merytoryczny.

Pięknie przygotowane stanowisko ELEKTRYKA, precyzyjnie dobrane eksponaty,  zaprezentowane przez starszych kolegów umiejętności fryzjerskie, elektroniczne, hotelarskie   oraz oferta edukacyjna pomogą gimnazjalistom wybrać interesujący kierunek w naszej szkole.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 41 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm