Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

„I co dalej Gimnazjalisto?”

W dniu 26.04.2018 r.  nauczyciele naszej szkoły wraz z młodzieżą Elektryka przygotowali stanowisko edukacyjne dla młodzieży z powiatu mieleckiego.

Celem udziału w targach było umożliwienie uczniom szkół gimnazjalnych i ich rodzicom osiągnięcia takiego stopnia wiedzy na temat pełnej oferty naszej szkoły, która umożliwi podjęcie trafnej decyzji w wyborze kierunku kształcenia w Elektryku. Tegoroczne targi EDUKACYJNE zgromadziły wystawców z całego regionu - szkoły i inne instytucje różnego szczebla. W ciągu dnia targowego wystawcy zaprezentowali swoje oferty blisko kilkuset   zwiedzającym. Jak co roku ekspozycji towarzyszył niezwykle bogaty program merytoryczny.

Pięknie przygotowane stanowisko ELEKTRYKA, precyzyjnie dobrane eksponaty,  zaprezentowane przez starszych kolegów umiejętności fryzjerskie, elektroniczne, hotelarskie   oraz oferta edukacyjna pomogą gimnazjalistom wybrać interesujący kierunek w naszej szkole.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251792
   

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm