Karolina Pryga, uczennica klasy 3D technikum hotelarskiego, została laureatką drugiego  miejsca w ogólnopolskim konkursie  języka angielskiego UNDERSTAND. W tegorocznej edycji interaktywnych rozgrywek językowych wzięło udział ok. 1500 uczniów ze 180 szkół.  Lingwistyczna rywalizacja  oparta była głownie o umiejętność rozumienia języka angielskiego. Zadaniem uczestników  było wykonanie  24 zadań o zróżnicowanym stopniu trudności . Uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki, leksyki, kultury i historii krajów anglojęzycznych w połączeniu ze sprawnością rozumienia ze słuchu. Konkurs odbył się   z podziałem na kategorie wiekowe. Warto dodać, że oprócz zajęcia drugiej lokaty w   kraju, Karolina została  sklasyfikowana na pierwszym miejscu w województwie podkarpackim i była jedyna laureatką z Podkarpacia w całym konkursie. Opiekunem  naukowym uczennicy była  Magdalena Surdej.

   

Szkoła okiem kamery  

 

   

Maturzysto !  

egzamin dojrzałości już za . . . 41 dni
   

Uczelnia patronacka  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm