Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

 

        W dniu 16 lutego 2018r. w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu odbyły się warsztaty, przygotowujące nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych do realizacji programu Moje finanse. Szkolenie zorganizowała pani Natalia Trela.

Tematem spotkania były: Formy i metody pracy z uczniami przy wprowadzaniu problematyki bankowości mobilnej.

Warsztaty poprowadziła pani Maria Lubojemska-Rejman – Trener programu Moje finanse.

Program edukacji finansowej Moje finanse ma charakter innowacyjny, realizowany z wykorzystaniem interaktywnych zasobów dydaktycznych zamieszczonych na platformie internetowej. Może być wykorzystany na lekcjach z podstaw przedsiębiorczości oraz podczas realizowania zagadnień ekonomicznych na przedmiotach zawodowych. Treści programu są zgodne z obowiązującą podstawą programową.

        Uczestnikami warsztatów byli mieleccy nauczyciele przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych i zawodowych reprezentujący: I LO, II LO, ZSE i ZS im. prof. Janusza Groszkowskiego. Gospodarzy reprezentowały panie: Natalia Trela, Anna Kilian, Zofia Fijałkowska, Grażyna Kulczyk i Lidia Gereło.

                                                                          Opracowała Halina Bednarz

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251746
   

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm