Szkoła okiem kamery

Film promocyjny

   

        W naszej szkole 26 lutego gościli uczniowie mieleckiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego „Piłkarskie Nadzieje”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych na nowej sali gimnastycznej. Dobrą zabawę zapewniła  Agnieszka Kusak nauczyciel wychowania fizycznego. Przy rytmach muzyki uczniowie  próbowali zatańczyć zumbę, znacznie lepiej poradzili sobie z popem i tańcem disco. Na koniec zajęć sportowych mogli poznać walory naszej sali gimnastycznej rozgrywając mecz piłki siatkowej.

Po zajęciach sportowych gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć nasze pracownie przedmiotowe. Na warsztatach szkolnych zobaczyli pracownię gastronomii , gdzie wysłuchali prelekcji dotyczącej zdrowego odżywiania przygotowaną przez Agnieszkę Kusak. Odwiedzili również pracownię fryzjerską oraz hotelarską , gdzie poznali tajniki zawodów. Kolejnym punktem promocji w Zespole Szkół  był udział w zajęciach prowadzonych przez  nauczycieli przedmiotów zawodowych Roberta Gancarczyka oraz Jana Wójcika, którzy oprowadzili uczniów po pracowni mechatroniki oraz elektroniki. Gimnazjaliści mieli okazje zobaczyć urządzenia  projektujące oraz zapoznać się z specyfiką zawodów.

Zajęcia cieszyły się uwagą i wzbudzały zainteresowanie uczniów. Mamy nadzieję, ze niektórzy z nich zasilą szeregi uczniowskie naszej szkoły już w najbliższym czasie. Opiekę nad uczniami i organizatorem  była Beata Gruszecka.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3251750
   

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm