Uczennice trzeciej klasy technikum fryzjerskiego, Żaneta Skoczylas i Katarzyna Soja, awansowały do etapu wojewódzkiego XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Pierwsza z uczestniczek wybrała temat Lot, wzlot, polot… Kulturowe funkcje wznoszenia się w literaturze polskiej II połowy XIX i XX wieku, druga napisała obszerną pracę zatytułowaną Orientalizm polskiej literatury i kultury. Finał drugiego etapu OLiJP odbędzie się 17 lutego 2018 r. w salach Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Organizatorem edukacyjnych zawodów jest Instytut Badań Literackich PAN w Warszawie, zaś za stronę prawno-finansową odpowiada Ministerstwo Edukacji Narodowej. Opiekunem obu finalistek był Dariusz Dudek.

   

   

Klasy mundurowe  

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3373915
   

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2019 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm