Celem projektu jest ukazanie i przypomnienie młodzieży oraz środowisku lokalnemu jak wyglądał świat a przede wszystkim nasz mały skrawek ojczyzny na przełomie lat. Dzieje miasta i jego rozwój, losy jego mieszkańców, ich codzienne życie, praca i ważne wydarzenia historyczne ukazane na czarno-białych fotografiach, pozwalają nam wyobrazić sobie jak wyglądał dawny Mielec. Mimo, że fotografie są czarno-białe, robią na widzach wielkie wrażenie, są ciekawe, pouczające, często dramatyczne. Warto je pokazywać, gdyż stanowią dziedzictwo ówczesnych czasów, są naocznym świadkiem naszej historii.

Oddawanie głosów na projekt:   4.12.2017  -  14.12.2017

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3192240
   

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm