Uczniowie klasy 3d technikum hotelarskiego: Justyna Mędrek, Karolina Pryga i Damian Metlak  wzięli  udział w międzynarodowym konkursie dla młodzieży na esej (International Essay Contest for Young People 2017) zorganizowanym   przez  Fundację Pokoju Goi oraz UNESCO. Zadaniem uczestników było  napisanie eseju w języku angielskim na temat Uczenie się od natury (Learning from Nature). Międzynarodowe przedsięwzięcie miało na celu  wykorzystanie kreatywności i inicjatywy młodych ludzi na całym świecie do promowania pokoju   i zrównoważonego rozwoju. Redagowanie konkursowego eseju było dla nich   świetną okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie języka angielskiego. Opiekunem merytorycznym uczniów ZS  była Magdalena Surdej.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3153854
   

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm