Z wielką radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni podczas XVII edycji konkursu "Komputer dla Najlepszego", zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu.

        Gratulacje należą się: Klaudii Kotwicy (wychowawca Roman Gruszecki), nominowanej do  konkursu głównego „Komputer dla najlepszego”. Wśród wyróżnionych znalazła się Sylwia Gwóźdź (opiekun Iwona Żola) oraz zespół "Vital Groszek" w składzie: Magdalena Hul, Iwona Koceniak, Amelia Krówka, Patrycja Krawczyk, Karolina Żelasko (opiekun Agnieszka Kusak).

        Podczas Gali, w konkursie "Belfer the Bestia", uhonorowani zostali także wyróżniający się nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych. Starosta dziękował im za trud, zaangażowanie w życie szkoły, nienaganną postawę i wzór do naśladowania. Elektryk reprezentowały: pani Iwona Żola w kategorii Nauczyciel Wychowawca oraz pani Agnieszka Kusak w kategorii Nauczyciel Twórca Sukcesu. Obu paniom gratulujemy nominacji.

        Nasza szkoła miała zaszczyt i przyjemność przygotować tegoroczną Galę. Oprawę artystyczną uroczystości opracowali uczniowie pod opieką nauczycielek: Lucyny Maryniak, Haliny Bednarz i Iwony Żoli. Na scenie zaprezentowali się: Kamila Gondek, Kinga Krempa, Maria Jurkowska, Julia Mądra, Natalia Krępa, Patrycja Deszcz, Weronika Kizior, Ignacy Skiba, którzy przygotowali zabawny skecz, w brawurowym wykonaniu. Z kolei Wiktoria Mikołajczyk, Laura Leśniak, Dominika Twaróg, Weronika Kizior, Kinga Krempa i Ignacy Skiba uświetnili galę występami muzycznymi, śpiewając znane i lubiane przeboje. Wyjątkowe wrażenie na zgromadzonej publiczności wywarła Wiktoria Mikołajczyk, wykonując utwór Anny German "Tańczące Eurydyki". Bardzo podobał się też występ Ignacego Skiby, który wyraził wdzięczność dla pracy nauczycieli, recytując wiersz K.I. Gałczyńskiego.
        Powiatową uroczystość podsumowania roku szkolnego 2016/17 w sposób bardzo profesjonalny poprowadziły panie: Lucyna Maryniak i Iwona Żola.

        Oprawę muzyczną i prezentację multimedialną opracował pan Robert Gancarczyk, któremu pomagali uczniowie: Grzegorz Niziołek, Michał Sajdak i Michał Kołodziej.

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Mielcu, Hej Mielec.

   

   

Uczelnia patronacka  

   

Gazetka szkolna  

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   

Statystyki  

Odsłon artykułów:
3051478
   

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

   
Copyright © 2018 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: zwitek57(małpa)gmail.com