Karolina Pryga, uczennica klasy 4D technikum hotelarskiego, została sklasyfikowana na  pierwszym miejscu w województwie  i jedenastym w kraju w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Understand”. Trzecia edycja interaktywnych rozgrywek lingwistycznych na szczeblu ogólnopolskim odbyła się 21 marca br.  Przystąpiło do nich aż 1600 uczniów z 270 szkół z całego kraju.  Konkurs  odbył  się z podziałem na kategorie wiekowe, a rywalizacja oparta była głownie o umiejętność rozumienia języka angielskiego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością gramatyki, leksyki, kultury i historii krajów anglojęzycznych w połączeniu ze sprawnością rozumienia ze słuchu. Osiągnięcie Karoliny spotkało się z ogromnym uznaniem pani dyrektor Zespołu Szkół, Lidii Gereło. Opiekunem naukowym uczennicy była Magdalena Surdej.

   

Uczelnia patronacka  

   

Szkoła z misją  

   

   

   

   

   

Programy unijne  

Program - uczenie się przez całe życie

Staże i praktyki zagraniczne

Staże i praktyki zagraniczne

***************************

 ComeniusProjekt partnerski szkół
z krajów UE

***************************

Praktyki Erasmus+

***************************

Projekt praktyk zagranicznych
"PO WER"

***************************

   
Copyright © 2020 Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: pracownie76(małpa)gmail.com
Aktualności: biblioteka2(małpa)poczta.fm